Walne Zgromadzenia (WZ)

Od października 1991, daty kiedy to po raz pierwszy obsługiwaliśmy jako zespół walne zgromadzenie ...

więcej
Głosowania na WZ

Doświadczenia przez nas zebrane wskazują, że ze względu na znaczną złożoność formalno-prawną zagadnienia ...

więcej
Quizy i sesje interaktywne

Oferujemy obsługę tego typu imprez przy zastosowaniu terminali bezprzewodowych lub tabletów multimedialnych ...

więcej
Badania sondażowe

Głosowania sondażowe w tym zogniskowane ( fokusowe ) są jednym z najbardziej popularnych ...

więcej
Egzaminy, testy, konkursy

Systemy będące w naszej dyspozycji były i są z bardzo pozytywnym skutkiem wykorzystywane jako wygodne ...

więcej
Imprezy targowe

Tę propozycję dedykujemy w celu podniesienia atrakcyjności i prestiżu stoisk ...

więcej
Produkcje telewizyjne

Praktycznie wszystkie z oferowanych przez nas systemów do głosowania mogą być wykorzystane w ramach realizacji ...

więcej
Wybory

Systemy oferowane przez nas w tym temacie pozwolą Państwu, bez problemu, sprawnie, oszczędzając do maksimum ...

więcej

O firmie

Unicomp-WZA – to zespół ludzi, który od 1991 roku funkcjonuje jak dobrze skonstruowany i niezawodnie działający mechanizm. Zarówno w dawnej jak i obecnej strukturze specjalizujemy się w organizacji, obsłudze merytorycznej i technicznej przedsięwzięć, które dla swojej realizacji wymagają użycia niezawodnych, nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie platform sprzętowych, umożliwiających realizację dowolnego rodzaju głosowania lub zbadania preferencji, opinii i wiedzy zgromadzonych uczestników.

Jako zespół, byliśmy prekursorami we wprowadzeniu na rynek krajowy rozwiązań informatycznych i sprzętowych dedykowanych do profesjonalnej obsługi szczególnego rodzaju głosowań. Nasze wieloletnie doświadczenie zostało zbudowane dzięki spełnianiu złożonych i nierzadko skomplikowanych zadań postawionych nam przez naszych Klientów, w trakcie realizacji głosowań, związanych z obsługą walnych zgromadzeń akcjonariuszy i wspólników spółek prawa handlowego. Uczestniczyliśmy jako organizator głosowań i dostawca usług z tym tematem związanych w największych w kraju walnych zgromadzeniach, największych podmiotów gospodarczych - międzynarodowych instytucji finansowych, stoczni, hut, browarów, elektrowni i wielu, wielu innych, znaczących firm, praktycznie z każdej gałęzi gospodarki. Większość z nich to nasi stali Klienci, co najlepiej świadczy o naszym profesjonalizmie i niezmienności wysokiego standardu dostarczanych usług.

Równolegle z działalnością w temacie organizacji głosowań niosących za sobą skutek prawny ( walne zgromadzenia ), wdrażamy, rozwijamy i doskonalimy platformy związane z realizacją głosowań mających na celu zebranie informacji, opinii, odczuć bądź nawiązaniu interakcji z zebranymi uczestnikami danego wydarzenia. Dysponując jednym z największych w kraju, własnym zapleczem sprzętowym do realizacji tego typu przedsięwzięć – ponad 2.000 własnych bezprzewodowych terminali do głosowania, kilkaset tabletów również do takich zastosowań, największa sieć przewodowych czytników kart - dajemy w sumie każdemu naszemu Klientowi możliwość wyboru rozwiązania adekwatnego do Jego potrzeb i wymagań. Będąc projektantami i producentami oprogramowania, jesteśmy w każdej chwili w stanie skonfigurować i dostosować wymienione platformy sprzętowe do dowolnych, indywidualnych wymagań Klienta czyniąc je tym samym najbardziej uniwersalnymi tego typu narzędziami na rynku. Działamy zgodnie z obowiązującymi w firmie, opracowanymi na bazie wieloletnich i bogatych doświadczeń, procedurami, starając się tym samym unikać jakiejkolwiek przypadkowości w toku realizowanych przedsięwzięć. Zatrudniamy stałą kadrę pracowników przykładając wysoką wagę do poziomu jej wiedzy i kwalifikacji.