Walne Zgromadzenia (WZ)

Od października 1991, daty kiedy to po raz pierwszy obsługiwaliśmy jako zespół walne zgromadzenie ...

więcej
Głosowania na WZ

Doświadczenia przez nas zebrane wskazują, że ze względu na znaczną złożoność formalno-prawną zagadnienia ...

więcej
Quizy i sesje interaktywne

Oferujemy obsługę tego typu imprez przy zastosowaniu terminali bezprzewodowych lub tabletów multimedialnych ...

więcej
Badania sondażowe

Głosowania sondażowe w tym zogniskowane ( fokusowe ) są jednym z najbardziej popularnych ...

więcej
Egzaminy, testy, konkursy

Systemy będące w naszej dyspozycji były i są z bardzo pozytywnym skutkiem wykorzystywane jako wygodne ...

więcej
Imprezy targowe

Tę propozycję dedykujemy w celu podniesienia atrakcyjności i prestiżu stoisk ...

więcej
Produkcje telewizyjne

Praktycznie wszystkie z oferowanych przez nas systemów do głosowania mogą być wykorzystane w ramach realizacji ...

więcej
Wybory

Systemy oferowane przez nas w tym temacie pozwolą Państwu, bez problemu, sprawnie, oszczędzając do maksimum ...

więcej

Platforma bezprzewodowa


Platforma bezprzewodowa - używana jest przez nas do realizacji większości głosowań o charakterze quizowym, sondażowym i badającym opinie lub odczucia uczestników, ale i również do realizacji głosowań niosących za sobą skutek prawny w przypadku istnienia w danym miejscu odpowiednich warunków w zakresie wykorzystywanych częstotliwości transmisyjnych, co jest zawsze przez nas badane specjalizowanymi w tym zakresie urządzeniami analizującymi widma częstotliwości.

 

 

 

W zakresie tej platformy dysponujemy kilkoma rodzajami terminali i tabletów umożliwiających oddawanie głosu. Są to urządzenia z kartą identyfikacyjną, bez karty identyfikacyjnej, z wyświetlaczem na którym pojawiające się komunikaty są jednocześnie instrukcją postępowania w trakcie oddawania głosu. Wszystkie z wymienionych urządzeń zostały wykonane w oparciu o nowoczesne, opatrzone certyfikatami norm Unii Europejskiej, podzespoły radio-modemowe.

 

 

 

 

 

Protokół transmisji realizowany jest w kilku kanałach równolegle, dając tym samym maksymalizację parametrów technicznych i zapewniając wysoką sprawność działania. Możliwości techniczne i logiczne urządzeń są ograniczone jedynie pomysłowością jego użytkowników w zakresie ich przeznaczenia i wykorzystania. Jesteśmy w stanie niemalże w dowolny sposób na płaszczyźnie oprogramowania modyfikować ich możliwości i zakres działania uwzględniając sugestie, kreatywność i potrzeby danego Klienta. Jedynym ograniczeniem w zastosowaniu opisanej platformy jest jedynie czystość eteru w zakresie wykorzystywanych częstotliwości transmisyjnych.Wszystkie działania na terminalach i mini tabletach PC użytkownik może wykonać w sposób łatwy i przejrzysty przy jednoczesnej adekwatnej do swoich wymagań dyskrecji.

 

 

 

 

W zakresie pozostałego sprzętu konferencyjnego, który udostępniamy naszym Klientom dysponujemy ogólnie znanymi i uznanymi urządzeniami i markami: notebooki Toshiba, systemy tłumaczeń symultanicznych Bosch - Integrus i Concentus, projektory LCD i DLP od 2000 do 10.000 lumenów, monitory plazmowe i LCD o przekątnych obrazu od 42 do 60”, kamery HD, miksery wizji i fonii, konwertery wszystkich sygnałów video, systemy nagłośnień JBL, mikrofony Shure i Sennheiser, ekrany ramowe wielkoformatowe, kserokopiarki, drukarki itp.